אלה בנק ישראל

מרגישות לעוצמה 

אלה בנק ישראל
כרטיס ביקור

אלה בנק ישראל (M.A), מומחית לרגישות גבוהה ואחת מהמובילות המרכזיות של התחום בישראל.

אלה עוסקת בתהליכי ליווי, אימון והעצמה מזה 20 שנה, מרצה וותיקה ומנוסה, מנחת קבוצות ובעלת קליניקה לליווי פרטני.

בשנת 2005 גילתה אלה שהיא משתייכת לקבוצת אוכלוסיה המתאפיינת בתכונת "רגישות גבוהה" ומהווה 25% מהאוכלוסיה, גילוי שהפך לנקודת מפנה בחייה, ונתן לה הסבר על תופעות שחוותה שנים ולא מצאה להם הסבר.

בעקבות הגילוי אלה החלה לפצח את הכלים שיאפשרו לה להפוך את התכונה לעוצמה שלה. בעקבות הפיצוח האישי שלה ובעקבות בקשות של מטופליה החלה ללוות בעלי רגישות גבוהה וללמד אותם את מה שכינתה "סט הכלים השלם" לאדם רגיש מאוד.

בשנת 2019 החליטה לפרסם את ספרה "איך להפוך את הרגישות שלך לעוצמה" אשר סיכם 10 שנות עבודת קליניקה והעבירה את המסר: "רגישות אינה חולשה".

אלה מרצה כיום ברחבי הארץ בפני קהלים שונים וכנסים (הקהל הרחב / הורים / בני זוג / מעסיקים ומנהלים בחברות / אנשי חינוך) על מנת להעלות לתודעה את התופעה ולתת מידע וכלים.

בשנת 2021 לאור הגילויים המחקרים, כי עובדים עם רגישות גבוהה זוכים לשביעות הרצון הגבוהה ביותר,  אלה החלה ללמד ארגונים וחברות כיצד לזהות עובדים עם רגישות גבוהה, וכיצד למקסם את היכולות שלהם ולשמר אותם.

לאלה קליניקה בה היא מלווה את בעלי רגישות גבוהה והן את קרוביהם (הורים / בני זוג).

לאלה ערוץ יוטיוב שבו היא מעלה הדרכות מקצועיות בנושא רגישות גבוהה מדי שבוע. 

Email

טל': 052-8585916

הרצאות

"מה משפיע על 25% מהאוכלוסייה"
​אין אדם היום שלא מכיר את המונח "הפרעת קשב" ויודע לומר בכמה מלים על מה מדובר, אבל כמה מאתנו מכירים את המונח רגישות גבוהה? וכמה מאתנו יודעים כי 25% מהאוכלוסייה היא בעלת רגישות גבוהה?

בהרצאה סוחפת, בדרך קולחת, מרתקת, בגובה עיניים ובהומור, אלה בנק ישראל חושפת אותנו לנושא חדשני שעדיין לא עלה מספיק למודעות הציבורית, אך נוגע לכולנו. 
אלה מביאה מחקרים חדשים ומפתיעים על רגישות גבוהה, מסבירה מה זה אומר להיוולד אדם עם תכונת רגישות גבוהה, מה הם הגנים שיוצרים את התכונה, מה היתרון האבולוציוני שלה, כיצד מודדים רגישות, מה הקשיים שאיתם מתמודדים אנשים בעלי רגישות גבוהה ולמה כל כך חשוב שנדע מה משפיע על רבע מהאוכלוסייה, במיוחד אם אנחנו הורים לילדים בעלי רגישות גבוהה, בני זוג, חברים או מעסיקים של אנשים אלה. 

הרצאות נוספות:

  • מה משפיע על 25% מהעובדים שלכם (הרצאה לחברות, ארגונים ולמנהלים)

  • איך הפכתי את הרגישות שלי לעוצמה (הרצאת השראה לקהל הרחב)

  • הוא רגיש כמוך! (הרצאה להורים)

 

ניתן להזמין הרצאות וסדנאות המשך לארגונים וחברות.

ההודעה נשלחה בהצלחה!