חנן תומר

 מרצה - עיתונות הספורט הישראלית

כרטיס ביקור

חנן תומר (39), דוקטורנט בתקשורת, שעבודת המחקר שלו חוקרת את התפתחותה של עיתונות הספורט בישראל. עוסק בתחומי הכתיבה העיתונאית, שיווק, דוברות ויחסי ציבור למעלה מ-15 שנה. מנהל את פורום כותבי וחוקרי הספורט בישראל, המאגד למעלה מ-250 אנשי אקדמיה ועיתונאים העוסקים בכתיבה אודות ספורט, ואת עמוד הפייסבוק הפופולארי: "עיתונות ספורט מפעם".

  • White Facebook Icon
Email

טל': 052-6567181

הרצאות

מאלתרמן ועד פרימו - סיפורה של עיתונות הספורט הישראלית

 

האם עיתונות הספורט הישראלית השתנתה ב-60 השנים האחרונות? האם תמיד הייתה רדודה, צהובה ומלאת אינטרסים, או שזהו חידוש של השנים האחרונות? ומדוע יש כל כך הרבה עיתוני ספורט בעולם וכל כך מעט עיתוני ספורט בישראל? 

ההרצאה תצלול אל ההיסטוריה של עיתונות הספורט המקומית, תנסה לאפיין אותה ולבדוק מהם ההבדלים בינה לבין עיתונות הספורט של פעם. במהלך ההרצאה נבדוק מה הייתה ידיעת הספורט הראשונה שפורסמה בתקשורת בעולם, מי היה עיתון הספורט הראשון בעולם, מתי פורסם מדור הספורט הראשון בארץ ישראל, על מה הוא דיווח ועוד פרטי טריוויה מרתקים אחרים.

במהלך ההרצאה יוצגו עיתוני ספורט ישנים ונדירים מהארץ ומהעולם, אשר יחשפו עולם ספורטיבי הולך ונעלם. בסיום ההרצאה תתקיים שיחה פתוחה על תקשורת הספורט בישראל, מאפייניה ומקצועיותה.

הערה: ההרצאה פונה לקהל הרחב ואינה מצריכה ידע מוקדם בספורט.

 

על ההרצאה בתקשורת:

אתר אגודת העיתונאים - "מאלתרמן ועד פרימו"

אתר העין השביעית - "שיטת הגליצ'ים"

צפו בחנן תומר מספר על ההרצאה בראיון בערוץ הספורט

"עושים סדר" בחינוכית

"מגרש פתוח" בערוץ הספורט

צור קשר

© 2015-2019 All rights reserved.

created by Ayala - Image Design 

for מאגר מרצים.

Designed with Wix.com

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now