ענת זפרני - פרופיל עסקי

ענת זפרני, יועצת לנוער מהתוכנית של אודטה בערוץ 10.

 

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותכנון תוכניות לימודים, תואר שני במינהל החינוך מאוניברסיטת בר-אילן. בעלת תעודת הוראה לחטיבה ותיכון למדעי החברה והאזרחות.

מנחת קבוצות הורים, מוסמכת מטעם אוניברסיטת בר אילן.

 

בעבר, עבדה כמורה לפסיכולוגיה בתיכון (14 שנים).

 

משתתפת בתוכניות ייעוץ לנוער: "יש מצב" בערוץ הראשון, ובעלת פינה קבועה בתוכנית של אודטה על גיל ההתבגרות.

משתתפת בראיונות ברדיו: איריס קול 103 fm, קול ישראל, רשת ב' ועוד.

 

כיום מרצה במרכזים רבים בארץ, בעיקר ב"זמן אשכול" - מרכז ההרצאות הארצי הגדול המגוון והרחב של קורסים וסדנאות, בינהם: אשנב לפסיכולוגיה, מודעות, הכל נשאר במשפחה, מסע מרתק אל האופי האנושי, על נורמאליות ושיגעון, הדרך אל האושר, פסיכולוגיה חיובית בראי הקולונוע ועוד ועוד...

במשך עשר שנים שמשה כרכזת פדגוגית בויצ"ו, בפרוייקט מנהיגות צעירה - פרוייקט ארצי להכשרת נערות למימוש הפוטנציאל בתפקידי ניהול בחברה הישראלית.

 

מעבירה סדנאות למתבגרים ברחבי הארץ, בקיבוצים במתנס"ים ובמועצות אזוריות בנושאים הקשורים למתבגרים: יחסים בין המינים, יחסים עם ההורים, הכנה לצבא ועוד...

ענת זפרני

בנימה אישית

לו הייתם צריכים לדמות את החיים, באיזה דימוי הייתם בוחרים?

אני רואה לנגד עיני תצלום אויר, ממסוק: דרכים שבהם בחר האדם  ללכת, שבילים שחיזקו אותו, מכשולים שהקשו עליו, נקודות ציון שסימן לעצמו, פסגות ששאף לכבוש ואת חלקם אף כבש.

בתהליך קבוצתי או אישי, ניתן ללמוד את מפת חייך, לזהות את היכולות החזקות הקיימות בך, ולהתכונן נכון כך שהפסגות הכי גבוהות תהיינה ברות השגה.

באנו לכאן כדי להנות. זהו מוטו חיי. הבחירה בכל רגע נתון בטוב תלויה רק בנו, מעניין שהרבה אנשים חושבים שלבחור בטוב משמעותו לא להתמודד עם אתגרים או אפילו להמנע מקשיים, בעוד הבחירה בטוב משמעותה – להשיג את מה שאתה שואף בדרכי נועם ובלי "זללני אנרגיה", בהבנה שהחיים הם כאן ועכשיו ושיש לנו רק את מה שברשותנו, אפשר ללמוד להתחבר לחוזקות ולהשיג משמעות לקיום.

אני מזמינה אתכם להצטרף לקורסים/סדנאות או למי שמעדיף פגישות אישיות על מנת להטעין את המצברים, לשחרר לחצים ולהתחבר עם כל החוזקות והיכולות לטוב שבחיים.